Egész életembe a munkámnak éltem. Semmi más nem érdekelt csak hogy sikeres legyek. Jó most ez úgy hangozhatott mintha valami munka mániás alak de, én nem tartom magam annak. Egyszerűen csak el akarok valamit érni az életbe. Hoseok és Jungkook mindig mondják, hogy így nem fogok tudni szerezni magam mellé valakit. Lehet igazuk van, lassan 30 leszek és nincs senkim.
Nagyot sóhajtva folytattam a munkámat, mikor valaki kopogott.
- Tessék. - préseltem ki magamból.
- Mr. Park. - jelent meg a titkárnőm aki ideglenesen van most itt. - Itt az új alkalmazott.
- Küldd be. - aprót bólintott majd kiment. Nem sokkal később egy középmagas, világosbarna hajú lány lépett be. Szoknyája combja közepéig ért, fehér blúzának első két gombja ki volt gombolva, cipőjének sarka pedig biztos nagyobb volt mint 10 cm. Sose értettem a nőket hogy képesek olyan magas sarkú cipőbe járni. Ahogy végignéztem a leendő titkárnőmet egyből beindult a fantáziám.
Csak az hozott vissza mikor megköszörülte a torkát.
- Áh kérlek foglalj helyet. - mutattam az aszatlom előtt lévő székre. Engedelmesen leült, s várta a további lépéseimet. - Önéletrajzot hoztál magaddal?
- Persze. - kezdett el kutakodni táskájába. Megtalálva amit keres átnyújtotta nekem. Chang Byul.
- Látom elég sok a tapasztalatod. - kezdtem el jobban nézegetni. Ahogy elnézem engem meggyőzött a kisugárzása is olyan hogy jó munka erő lesz. - Tudod mit? - erre csak kérdő tekintetét kaptam. - Engem meggyőztél, de egyenlőre próbaidőn vagy. - tettem le az asztalra a lapot.
- Komolyan? - szemébe látni a csillogást. Aranyos.
- Igen. Mi több már most kezdhetsz. - csaptam össze kezeimet.
- Rendben. - állt fel helyéről amit én is követtem.
- Már várom a közös munkát. - küldtem felé egy olyan mosolyt melytől a többi nő már az elélvezés szélén állt, s felé nyújtottam a kezemet.
- Én is. - viszonozta mosolyom, és megfogta kezemet. - Akkor én mennék is. - engedett el.
- Várj. - állítottam meg. - HOSEOK! - kiabáltam ki neki mire meg is jelent.
- Mi van már Jimin? - jött be nyafogva.
- Vezesd körbe, és mutass meg neki mindent. - utasítottam mire ő csak durcásan nézett rám.
- Nem értem miért nem Jungkookot kéred meg ilyenekre. - sóhajtott fel. - Na gyere. - szólt a lánynak, s elindultak mind a ketten.
- Csak hogy szívjam a véred. - kuncogtam.
- Bekaphatod Park. - hallottam még utolsó megjegyzését. Igazából ha más mondta volna egyből kirúgom de, Hoseok más. Ő az egyik legjobb barátom ezen a helyen. Mindig mellettem állt, az elejétől fogva.
- Na hogy ment? - jött be hozzám Jungkook. Ő a másik aki mellettem volt mindig is. Fiatalsága ellenére érett volt és tapasztalt. Sokszor adott tanácsot. Sokra becsülöm mind a kettejük barátságát. Nem is tudom hol lennék most nélkülük, valószínű egy bárba...táncosként.
- Meglehetősen jól. Sok a tapasztalata szóval próbaidőn van. - ültem le az irodámban lévő bőrkanapéra. Jungkook is követte példámat és leült mellém.
- Vagy csak simán jó nő. - nevetett ki barátom.
- Ez nem igaz! - csattantam fel. - Mondjuk az de, nem azért vettem fel.
- Hát hogy ne. Nyugi nem mondom el senkinek. - ütögette meg vállamat vigyorogva. - Na és akkor ma mehet a party? - kérdezte még mindig vigyorogva.
- Naná. - vettem fel én is egy mosolyt. Ha új alkalmazott jön mindig tartunk egy kisebb bulit hogy jobban megismerjük az új jövevényt.
A munka meglehetősen gyorsan ment, Byul nagyon segítő kész volt. Észre se vettem hogy már beesteledett.
Felállva székemből mentem ki az alkalmazottjaimhoz.
- Na akkor eljött a munkaidő vége. - kezdtem bele. - Nagyon köszönöm a mai odaadó munkátokat. - mosolyodtam el mire a nők egy része feltűnően megnyalták ajkukat. Oh igen ezt akartam. - Viszont este várok mindenkit ugyanis új munkatársunk érkezett amit szokásunkhoz híven meg kell ünnepelni. Szóval nyolckor indul a PARTY. - vigyorogtam mire mindenki elmosolyodott. - Nos akkor viszlát, és készüljenek. - kacsintottam a társaság fel, s bementem irodámba, összeszedtem a cuccaimat majd a kocsimhoz lemenve vettem az irányt otthonom felé. Szerencsémre nem lakok messze, és kocsival még hamarabb haza tudok érni.
Hazaérve utamat egyből a fürdőbe vettem, lezuhanyoztam majd felvettem egy fekete bokszert, szintén fekete bőrnadrágot, és egy fekete pólót. Szóval tetőtől talpig feketébe voltam. Ezt még tetézte a fekete bőrkabátom is. Fújtam magamra egy kellemes illatú parfümöt, és cipőmet felvéve indultam vissza munkahelyemre ugyanis még szervezkednem kell.
A szervezőkkel elrendezgettük az asztalokat, a bárpultot, az italokat és a nasikat is. Mire végeztünk már jönni is kezdtek a többiek. Már javába folyt a buli mikor megérkezett Ő. Gyönyörű volt. Haja egyenes, ruhája fekete bőrből volt, fekete szaggatott harisnya volt rajta és egy fekete magassarkú.
Úgy éreztem mintha összeöltöztünk volna, hisz ő is talpig feketébe volt és én is.
Ahogy belépett körbetekintett, s útját a bárpulthoz vette.
Egész végig csak rajta tudtam tartani a szemem. Egyre jobban éreztem hogy kívánom őt.
Mégis mit teszel velem Chang Byul? Ahogy elképzeltem azt hogy leveszem róla a ruhadarabjait, ahogy hozzá van bilincselve az ágyamhoz, ahogy tekintetében látni a vágyat, és a tüzet.
Eldöntöttem. Meg kell szereznem őt. Ahogy ezt kigondoltam egyből meg is indultam felé.
- Mit iszol? - kérdeztem mosolyogva, s lehuppantam mellé.
- Sex on the beach-t. - válaszolt felém fordulva.
- Hm..jó választás. - gondolkodtam el. Gondolkodásomból a pultos srác hangja rántott ki.
- Mit adhatok? - kérdezte kedvesen.
- Hm...Egy Sex on the beach-t. - válaszoltam vigyorogva. - Mesélj magadról. Még semmit nem tudok rólad. - fordultam partnerem felé. Ahogy beszélgettünk egyre több alkoholt fogyasztottunk, s már éreztem a hatását.
- Kívánlak. - suttogtam Byul fülébe kéjesen mire ráharapott alsó ajkára.
- Messze laksz? - kérdezte ami engem felbátorított, és kezét megfogva vezettem ki az épületből. Mivel már ittam így az én kocsimmal nem mehettünk, úgyhogy egy taxit megállítva szállíttattuk el magunkat lakásunkba. Közben folyamatosan egymás száját térképeztük fel.
Nagy nehezen ki tudtam nyitni a lakás ajtaját ahol úti célunk a konyha volt. Közbe már lekerült róla a ruhája, és harisnyája, rólam pedig felsőm.
Az ajtót berúgva Byult felraktam az ebédlő asztalra, s csókokkal kezdtem el hinteni egész testét. Mellénél megállva kikapcsoltam. Míg mellét masszíroztam nyakát, és vállát vettem újra birtokba.
- Miérth....mihérth nehem...megyünkh.....Ahhh.. - nyögött hangosat mikor kezemet belevezettem bugyijába, s izgatni kezdtem.
- Mit szeretnél hm? - súgtam fülébe, és közbe belepusziltam.
- Szh...szohbah... - nyögte ki nagy nehezen. Kérését teljesítve kaptam fel ölembe, s vittem be a szobámba. Leülve őt megállítottam magam előtt, s lehúztam róla utolsó ruhadarabját.
- Tegyük érdekesebbé? - kérdezte vigyorogva. Ő utánozva engem bólintott egyet. Egyből felpattantam, és szekrényemhez mentem melyből kivettem elsőnek is egy bilincset.
Visszalépkedtem partneremhez, és ledöntöttem az ágyra, kezeit pedig hozzábilincseltem a vastámlához. - Élvezni fogod. - súgtam, s újabb eszközért mentem ami nem volt más mint egy vibrátor. A legmagasabb fokozatra állítva helyeztem fel fenekébe, mire egy hatalmasat nyögött. Hallani akarom még ezt. Elsőnek óvatosan kezdtem el kezemmel csapkodni nőiességét, majd egyre erősebben. Ezzel egyre nagyobb nyögéseket előcsalva belőle.
- Jih....Jihminh...máhr... - tudtam hogy mire céloz de nem bírtam leállni. Imádtam hallani a hangját. Végül rávettem magam, és abbahagytam ily módon a kínzását, a vibrátort is kivettem belőle. Egy határozott mozdulattal lehúzta rólam nadrágomat, s vele együtt alsónadrágomat is, s közbe feltérdelt. Férfiasságomat szájába vette, és nyelvével kezdett izgatni. Közbe én egyik kezemmel rámarkoltam fenekére míg másik kezemmel a korbácsért nyúltam. Míg ő rajtam dolgozott én elkezdtem korbácsolni. Arcát látva láttam hogy élvezte a dolgot így bátrabban folytattam.
Mikor már majdnem elértem a csúcsot abbahagyta.
- Érezni akarlak. - több se kellett nekem. Visszafektettem, lábait terpeszbe raktam, és férfiasságomat bejáratához igazítottam, majd egy lassan hatoltam belé.
- Aaaah. - nyögtünk fel mind a ketten. Elsőnek egy lassú tempót vettem fel, s ahogy hajtott előre a vágy úgy gyorsítottam. Nyögései egy hangosabbak, és hangosabbá váltak, majd egy sikoly kíséretében élvezett el. Nem kellett sok, pár lökés után én is csatlakoztam hozzá, s ráestem.
- Egy Isten vagy. - szuszogott. Lassan kihúzódtam belőle s, mellé feküdtem.
- Tudom. - pusziltam meg.
**6 évvel később**
- Anya, apa kérdezhetek valamit? - szaladt hozzánk Shin.
- Persze kisfiam mi lenne az? - vettem ölembe.
- Nektek milyen volt mikor elsőnek lefeküdtetek egymással? - kérdezte mire nekem beugrottak az emlékek.
- Nos Byul? - néztem feleségemre.
- Rám ne nézz. Ez apa-fia beszélgetés lesz. - tette fel kezeit.


